شبکه آموزش خصوصی انگلیسی

شبکه آموزش خصوصی آموزان با هدف ارتقاء و تحول سیستم آموزش زبان انگلیسی تاسیس گردید. مدیران این مجموعه با در اختیار داشتن تجربه ای ۱۵ ساله در برگزاری دوره های خصوصی آنلاین زبان انگلیسی در کشور ژاپن هم اکنون به دنبال پیاده سازی این سبک از آموزش برای اولین بار به طور گسترده در ایران هستند تا جایگزینی مناسب برای روش های  سنتی آموزش زبان باشد. شبکه خصوصی آنلاین و حضوری آموزان با ارائه خدمات جهان اولی، کیفیت فوق العاده، روش تدریس متفاوت و نوین، نظم مثال زدنی و استفاده از فضای آنلاین به دنبال ایجاد این تحول است.

چرا آموزان؟

نیاز شخصی زبان آموز

در کلاس های زبان تا چه میزان به نیاز های شخص شما در آموزش زبان توجه شده است؟ تا چه حد دوره بر اساس خواست شما تغییر و یا شخصی سازی شده است؟ هدف در کلاس های موسسه آموزان نزدیک کردن شخص شما به اهداف فردی بوده و از این رو منابع درسی قابل طراحی و تغییر می باشند.

جمعیت بالای کلاس ها

به طور متوسط در کلاس ها زبان انگلیسی ۱۰ نفر حضور دارند. به نظر شما در یک کلاس ۹۰ دقیقه ای با احتساب زمان صحبت استاد و زمان های تلف شده، هر زبان آموز چه میزان زمان برای صحبت در اختیار دارد؟ کلاس های موسسه آموزان به صورت انفرادی بوده و زمان آن ۴۰ دقیقه مفید می باشد. بنابراین شما ۴۰ دقیقه کامل برای مکالمه، رفع اشکال و یادگیری موثر در اختیار دارید.

مسافرت های شهری

با کلاس های آنلاین در منزل، محل کار و یا هر مکانی که حداقل امکانات لازم را در اختیار دارید بدون طی مسیرهای طولانی و اتلاف وقت در ترافیک کلاس خود را برگزار کنید.

تاریخ شروع کلاس ها

در موسسات مختلف ممکن است تاریخ شروع کلاس ها با برنامه ریزی شما هماهنگ نباشد. اما در موسسه آموزان شما تصمیم می گیرید که در چه تاریخی کلاس های خود را آغاز کنید.

ساعت کلاس ها

آیا تابحال این تجربه را داشته اید که به دلیل ساعت برگزاری کلاس ها، قادر به شرکت در آنها نبوده اید؟ موسسه آموزان این امکان را به شما می دهد که در ساعت دلخواه کلاس داشته باشید.

تمرکز بر روی مکالمه

انفرادی بودن کلاس ها این امکان را به استاد می دهد تا با تمرکز بر اشکالات شما عمل نماید.

کلاس رایگان

شما پس از تعیین سطح این فرصت را دارید تا برای سنجش کیفیت کلاس ها در یک جلسه کلاس رایگان شرکت کنید.

گزارش های روزانه

شما پس از هر جلسه کلاس که در آن شرکت کرده اید تا چه میزان از نقاط ضعف و قوت خود آگاهی می یابید؟ آیا استاد با توجه به تعداد زیاد زبان آموزان در هر کلاس فرصت لازم برای ارائه بازخورد به شما را دارد. در موسسه آموزان پس از برگزاری هر جلسه از کلاس یک گزارش از عملکرد شما و ضمنا مطالب تدریس شده در آن کلاس برای شما ارسال می گردد.

رزومه استاد

در بخش مربوط به معرفی اساتید رزومه کامل اساتید را مشاهده کنید و سپس با آگاهی کلاس خود را رزرو کنید.

رضایت از استاد

شما در هر جلسه از کلاس میتوانید استاد جدیدی را انتخاب کنید و در پایان هر جلسه کلاس نظر خود را در مورد او در بخش نظرسنجی اعلام کنید.

منابع آموزشی

شما این امکان را دارید تا منابع آموزشی تدریس شده را پس از ورود به صفحه شخصی دانلود نمایید.

هزینه

علی رغم اینکه هزینه پرداختی شما در مقایسه با کلاس های گروهی بالاتر است اما در دراز مدت با توجه به اینکه کلاس های آموزان هدفمند می باشند از لحاظ هزینه به نفع شما خواهد بود.

استرداد وجه

تا ۱۲ ساعت قبل از شروع کلاس شما امکان لغو کلاس را داشته و تمام هزینه به حساب شما باز می گردد.

×

Cart