پاسخ پرسش ها را درباره بیابید!

برنامه کلاسی اساتید هر دو هفته یک بار در سایت به روز می شود.

معمولا این اتفاق در موسسه آموزان رخ نمی دهد و اساتید راس ساعت رزرو شده با شما تماس می گیرند. اما در صورت بروز این مشکل استاد مربوطه به میزان تاخیر موجود در جلسات آینده برای شما کلاس جبرانی برگزار خواهد نمود.

امتیازات کلاس ها به شما بازگردانده می شوند و شما می توانید با استاد دیگری دوره خود را تکمیل نمایید. در صورتی که به هیچ عنوان تمایل رزرو کلاس با هیچ استاد دیگری را ندارید مبالغ مربوط به کلاس های رزرو شده با آن استاد به طور کامل استرداد خواهد شد.

خیر، هرگونه تغییر دوره با نظر مشاوران موسسه قابل پیگیری خواهد بود.

برای هر زبان آموز یک صفحه شخصی و جود دارد که روند پیشرفت تحصیلی او در آن ثبت می گردد. به همین دلیل پس از تغییر استاد نیز می توانید به ادامه تحصیل بپردازید.

بله، شما می توانید هر استادی را که تمایل داشتید انتخاب کنید. در صفحه رزرو که بعد از وارد شدن به سایت می بینید، می توانید استاد مورد نظر و زمان آموزش را انتخاب نمایید، و همچنین هر زمان که تمایل داشتید می توانید استادتان را تغییر دهید. لطفا در نظر داشته باشید که بعضی اساتید نمی توانند برخی از دروس را آموزش دهند.

رزومه تمامی اساتید در بخش آشنایی با اساتید قابل دسترسی است.

در صورت اینکه مشکل از سوی موسسه باشد در روز های آینده به میزان دقایق باقی مانده برای شما کلاس جبرانی برگزار خواهد شد. اما در غیر اینصورت کلاس برگزار شده تلقی می شود.

برای برگزاری کلاس نرم افزار اسکایپ را از این لینک دانلود کنید و پس از نصب آن نسبت به ایجاد یک نام کاربری اقدام کنید.

برنامه کلاسی اساتید هر دو هفته یک بار در سایت به روز می شود.

لطفا در نظر داشته باشید حتی اگر دیرتر از زمان مقرر سر کلاس حاضر شوید زمان پایان کلاس تغییری نخواهد کرد. به هر حال در صورت تاخیر، شما می توانید از زمان باقی مانده کلاس خود استفاده کنید.

شما می توانید از طریق کارت های اعتباری پرداخت هایتان را انجام دهید. پرداخت ها از طریق مراجعه حضوری به موسسه به هیچ عنوان قابل قبول نمی باشد.

شاید تابه حال این جمله را زیاد شنیده اید که با استفاده از یک روش تدریس خاص دیگر نیازی به تمرین در منزل ندارید. اما تجربه مدیران موسسه آموزان حاکی از آن است که بدون تمرین و مطالعه به هیچ عنوان نمی توان هیچ زبان خارجی را به درستی آموخت و به طور کاربردی از آن استفاده کرد. بدیهی است که با توجه به روش تدریس موسسه آموزان شما به ازای هر ساعت کلاس حداقل نیاز به ۲ ساعت تمرین دارید.

کلاس ها هر روز معمولا از ۸ صبح تا ۸ شب برگزار می شوند. اما ممکن است به درخواست استاد این زمان برای وی کمتر یا بیشتر شود. لذا برای برنامه ریزی به جدول زمانی استاد دلخواه خود مراجعه کنید.

جلسات به صورت ۴۵ دقیقه ای برگزار می شوند. دلیل این امر افزایش بازدهی به شکل بسیار قابل توجه است.

بله، اما با توجه به اینکه استاد و زبان آموز مطالب را تایپ می کنند بهتر است از کامپیوتر استفاده شود.

خیر، شما می توانید فقط با دریافت تصویر استاد در کلاس ها شرکت کنید. اما داشتن ارتباط تصویری به بالا رفتن کیفیت کلاس کمک می کند.

کامپیوتر، اینترنت پرسرعت، هدست و وب کم جهت ارتباط تصویری. برای دریافت اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

  1. شما با ورود به صفحه شخصی و با فشردن کلید کنسل کردن کلاس تا ۱۲ ساعت قبل از زمان شروع آن می توانید امتیاز خود را به طور کامل باز پس گیرید.
  2. در صورت اینکه بسته های آموزشی را تهیه نموده اید (بیش از یک جلسه) و به دلایل شخصی قادر به ادامه کلاس ها نیستید با کسر ۲۰% از اعتبار باقی مانده می توانید مبلغ پرداختی را دریافت نمایید.

با ورود به صفحه شخصی و فشردن کلید رزرو صفحه مربوط به اساتید را مشاهده خواهید نمود که می توانید در ساعت دلخواه با استاد دلخواه کلاس رزرو کنید.

بله، هر زبان آموز جدید می تواند از یک جلسه کلاس آزمایشی استفاده کند. شما پس از تعیین سطح و ثبت نام یک کلاس رایگان خواهید داشت.

شما می توانید راهنمای نصب اسکایپ را از اینجا دانلود کنید:

راهنمای نصب اسکایپ

بله، پس از ورود به صفحه شخصی من می توانید در صفحه تنظیمات تغییرات را انجام دهید.

آموزان یک موسسه است که با بهترین کیفیت کلاس های زبان انگلیسی را بصورت آنلاین ارائه می دهد.

لطفا موارد زیر را بررسی کنید :

  1. دستگاه شما به اینترنت متصل باشد.
  2. میکروفون و هدست به دستگاه متصل باشند.
  3. کامپیوتر، میکروفون و هدست را تشخیص داده باشد .
  4. صدای سیستم کم و یا در حالت سکوت نباشد.
  5. وارد حساب کاربری اسکایپ شده باشید.
  6. اگر اولین بار است که با استاد کلاس دارید بررسی کنید که آیدی اسکایپ استاد را در لیست خود ادد کرده باشید.

پس از دانلود نرم افزار از لینک های موجود در سایت، بر روی فایلZip کلیک راست کرده و گزینه Extract را بزنید و با دادن آدرس در صفحه بالا آمده فایل ها بر روی کامپیوتر خود کپی کنید. سپس فایل با پسوند .exe را اجرا و نرم افزار را نصب(Install) نمایید.

اسکایپ یک برنامه خدمات تلفنی است که توسط بخش اسکایپ شرکت مایکروسافت با استفاده از تکنولوژی P2P تولید شده است. کاربران نرم افزار اسکایپ می توانند رایگان با استفاده از امکانات ویدیویی یا بدون آن با یکدیگر صحبت کنند.

وقتی شما قادر به دریافت پیام از سوی آموزان نباشید ممکن است:

  1. آدرس ایمیلی که ثبت کرده اید اشتباه باشد ، لطفا آن را در قسمت تنظیمات حساب کاربری بررسی کنید .
  2. پیام های موسسه آموزان ممکن است به عنوان پیام های ناخواسته در پوشه اسپم دخیره شده باشند. لطفا تنظیمات مربوط به این بخش را در انجام داده و ایمیل آدرس شرکت را info@amoozan.net در لیست مخاطبین خود وارد نمایید.

بله، در صورتیکه از لحاظ زمانی تداخلی بین دو کشور وجود نداشته باشد می توانید از سراسر دنیا نیز در کلاس های موسسه شرکت کنید.

موسسه در تمام تعطیلات رسمی کشور تعطیل می باشد. مگر اینکه در بخش اخبار تغییرات مربوط به تقویم سالیانه اعلام شود.

کتاب های هر سطح به تفکیک در بخش دانلود کتاب ها قابل دانلود می باشد اما توصیه می کنیم تا کتاب ها را به صورت فیزیکی تهیه کنید تا کیفیت یادگیری افزایش یابد.

ابتدا باید هدف خود را مشخص کنید. آیا می خواهید در سفر صحبت روزمره داشته باشید؟ آیا هدفتان سفرهای تجاری است؟ آیا قصد شرکت در جلسات را دارید؟ در هر یک از شرایط مذکور مدت مورد نیاز متفاوت خواهد بود. ولی به طور کلی می توان گفت که با گذراندن ۵۰ ساعت آموزشی شما میتوانید در مورد موضوعات روزمره به راحتی صحبت کنید.

سوال دیگری دارید؟

اگر پاسخ سوال شما در لیست بالا یافت نشد می توانید از طریق بخش تماس با ما سوال خود را مطرح نمایید تا پاسخ آن را بیابید.

سوال خود را بپرسید...

با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه تماس با ما هدایت می شوید که می توانید در آن جا سوال خود را مطرح کنید و یا با ما در تماس باشید.
تماس با ما
×

Cart